
- Fresh Sheet 5 products
- Sauce 1 products
- Soup 3 products
- Essentials 1 products
-
Cowgirl Candy - Candied Jalapeños
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Veggie Bolognese
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tortilla Soup
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Borshch
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Baba's Borshch
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Veggie Bolognese
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Baba's Borshch
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tortilla Soup
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Borshch
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Cowgirl Candy - Candied Jalapeños
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out
A little about us
We’re on a mission for deliciousness, we use only real ingredients sourced locally from farmers and suppliers here in the Okanagan.
Giving back to our community is a top priority of ours, we're committed to donating a minimum of 1% of our sales to local charities.
Zero waste is our target, we package in glass jars and encourage you to return them to us if you won't reuse them yourself.

- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.